Vestel4K OLED TV48FD5000T
Vestel4K OLED TV48FD5000T

Genel Özellikler :

Ekran Boyutu (inç/cm): 48inç/(120 cm)

Ürün Tipi: LED TV

Seri: 5000 Serisi (Satellite)

Çözünürlük: Full HD (1920x1080)

Hz : 200 HZ

Görüntü Özellikleri :

Pixellence : Var

Desteklenen Video Formatı : mpg, mpeg, vob, mkv, mp4, flv, 3gp, avi

Dinamik Kontrast Oranı : Super Dinamik Kontrast

Bağlantılar

PC Girişi (VGA):Var

HDMI Giriş Sayısı:2

Kompozit Girişi (AV):Var

HDMI Girişi:Var

USB Girişi:Var

RF Girişi (Uydu):Var

Kulaklık Çıkışı:Var

RF Girişi (Karasal/Kablo):Var

Tuner

Dahili Uydu Alıcı Özelliği:HD  

Teletext:Var

CI+:Var

Dijital Tuner:Var

Kanal Listesi

USB Klonlama:Var

EPG (Elektronik Program Rehberi):Var

Otomatik Kanal Arama:Var

Analog Tuner:Var

Aksesuarlar Uzaktan Kumanda:Var

Uzaktan Kumanda İçin Pil:Var

E-Manual:Var

İngilizce Kullanım Kılavuzu:Var

Türkçe Kullanım Kılavuzu:Var

Tasarım Özellikleri

Renk / Materyal:Siyah

Ek Özellikler

Yayın Bittiğinde Otomatik Kapanma:Var

OSD (Komutları Ekranda Görerek Verme):Var

Çocuk Kilidi:Var

Otomatik Kayıt ve Program Arama (APS):Var

Zaman Ayarlı Kapanma (Sleep Timer):Var

Otomatik Kanal Arama (PLL):Var

Program Hafızası:Var

Diğer Bilgiler

Genel Garanti:3 Yıl

 
 
 •  

   

   

  1

  USB

   

  Televizyonunuz, size halihazırda istemediğiniz kadar program ve eğlence imkanı sunuyor. Ancak bunu bir adım daha öteye taşımaya ne dersiniz? Öyleyse artık başka cihazlarınızda yer alan dijital içerikleri de televizyonunuzda görüntüleyebilirsiniz. Nasıl mı? Televizyonunuzun USB girişi sayesinde bu mümkün. Universal Serial Bus kelimesinin kısaltması olan USB, Türkçede “evrensel seri veriyolu” olarak karşılık buluyor. Dış donanımların elektronik cihazlar ile bağlantı kurabilmesi amacıyla geliştiren USB, seri yapılı bir bağlantı biçimini oluşturuyor. Farklı aktarım hızlarına sahip USB’ler, pratik “tak - çalıştır” özelliği sayesinde birçok cihazın birbiri ile bağlantısını sağlamak amacıyla kullanılıyor. USB sayesinde televizyonunuza bağlanan tüm cihazlar, kolaylıkla tanınıp çalıştırılabiliyor.

   

   

 •  

   

   

  2

  HDMI

   

  Televizyonlarda yüksek kalitede görüntü ve ses, HD görüntüleme sayesinde elde edilebiliyor. Ancak ses ve görüntünün aktarımını sıkıştırmaya gerek duymaksızın sağlayan bu teknolojide, yüksek bant genişliğine sahip bir bağlantıya ihtiyaç duyuluyor. HDMI da bu noktada devreye girerek ses ve görüntünün tek bağlantı üzerinden olduğu gibi aktarılması için aracı oluyor. Sinyali TDMS (geçişi en aza indirgenmiş diferansiyel sinyalleşme) ile bir kodlama aşamasından geçirerek aktaran HDMI teknolojisi, sinyal zayıflığını engelliyor. “Yüksek çözünürlüklü çoklu ortam arayüzü” anlamına gelen HDMI, 5 Gbps bant genişliği ile görüntülerin net ve eksiksiz izlenmesini sağlıyor. Televizyonunuzda yer alan HDMI girişiyle ise nitelikli bir TV keyfi sizi bekliyor.

   

   

 •  

   

   

  3

  Pixellence

   

  Televizyonunuzdaki görüntüleri gerçekle ayırt edemeyeceğiniz yepyeni bir TV deneyimine ne dersiniz? Yerli üretimin gururu Vestel tarafından geliştirilen Pixellence teknolojisiyle tanışmaya hazır olun! Vestel’in patentli görüntü işleme teknolojisi Pixellence, televizyonunuzdaki görüntüleri çok daha yüksek kalitede izlemenize olanak sağlıyor. “Pixel” ve “excellence” (mükemmellik) kelimelerinin bir araya gelmesiyle oluşan Pixellence, teknolojinin sunduğu kusursuz görüntüleme imkanlarının en somut örneklerinden birini teşkil ediyor. Renk İyileştirme Algoritması'yla görüntüdeki renk bilgisini algılayıp en üst seviyeye ulaştıran Pixellence, çok daha canlı ve doğal renklerle seyir keyfinizi taçlandırıyor. Bu teknoloji, renk yoğunluğunun yanı sıra Kontrast İyileştirme Algoritması sayesinde de görüntülerin kalitesini üst düzeye yükseltiyor.

   

   

 •  

   

   

  4

  Full HD

   

  Televizyonlar büyüdükçe, görüntüleme teknolojileri de ilerliyor. Evinizdeki HD televizyondan yansıyan görüntüleri artık unutun! Full HD ile daha gerçekçi bir seyir keyfiyle buluşmanın çoktan zamanı geldi. Full HD teknolojisi sayesinde ekrandaki görüntüler, standart görüntüleme teknolojilerine nazaran çok daha canlı izlenebiliyor. 720p ve 1080p görüntüleme imkanı sunan HD standardına oranla Full HD, 1920 piksel genişliğinde ve 1080 piksel yüksekliğinde görüntüleme kalitesiyle ekrana yansıyor. Bu sayede ise televizyondaki tüm görüntüleri, daha fazla piksel ile çok daha derinlikli ve yüksek renk kalitesiyle izlemenize olanak tanıyor. Öyleyse Full HD özelliği ile artık tüm yayınları orijinal görüntüleme kapasitesiyle izlemeye hazır olun!
 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR