VestelÇift Kapılı BuzdolaplarıVestel 630 LT RM630TF3M-W No-Frost Buzdolabı
VestelÇift Kapılı BuzdolaplarıVestel 630 LT RM630TF3M-W No-Frost Buzdolabı
VestelÇift Kapılı BuzdolaplarıVestel 630 LT RM630TF3M-W No-Frost Buzdolabı

Vestel 630 LT RM630TF3M-W No-Frost Buzdolabı

  • -630 lt brüt hacim 
  • -70 x 72 x 173 cm (GxDxY)
  • -Taze Bölge
  • -Nem kontrolü
  • -Maxi Fresh Koruyucu

A + Enerji
 

Vestel Buzdolapları, A +, A ++ ve A +++ enerji sınıfı performansları ile minimum enerji tüketimi ile maksimum soğutma sağlar. Hem çevreci hem de bütçe dostu buzdolapları ile daha verimli ve daha hızlı soğutmaya ulaşabilirsiniz.

 

Çoklu Akış Soğutma Sistemi

Vestel buzdolaplarında bulunan Multi Flow Soğutma Sistemi sayesinde meyve ve sebzelerinizi daha uzun süre taze tutabilirsiniz. Multi Flow Soğutma Sistemi, tüm raflara ayrı ayrı hava üfleyerek buzdolabının her tarafının soğumasını sağlar. Buzdolabınız tamamen dolu olsa bile bu sistem beklenen soğutma performansına sahip olacaktır. Uzun süre dayanacak sebzelerle enfes yemeklerin tadını çıkarın.

Akıllı Buz Çözme Sistemi

Vestel Buzdolaplarında bulunan Akıllı Defrost Sistemi sayesinde buzdolabınızda buzlanma olmayacaktır. Akıllı Defrost Sistemi, sizin için ürünün buzunu çözmekle ilgilenir.

Kırılmaz Özel Cam Raflar

Kırılmaya dayanıklı özel cam raflar sayesinde büyük ve ağır yiyeceklerinizi buzdolabınızda gönül rahatlığı ile saklayabilirsiniz. Cam raflar temperli ve serigrafik olarak tasarlanmıştır.

Taze Bölge

Vestel Buzdolaplarında yer alan FreshZone, farklı ihtiyaçlarınıza çözüm sunmak için tasarlandı. Dondurucudan çıkardığınız yiyecekleri çözmek için buzdolabınızın bu bölümünü kullanabilirsiniz. Böylelikle yemeğinizin sağlıklı bir şekilde çözülmesini sağlamış olursunuz. Ayrıca tüketilecek et ve balık gibi hassas yiyeceklerinizi 1-2 gün içerisinde bu bölgede muhafaza ederek uzun süre taze kalmasını sağlayabilirsiniz. Kahvaltılık bölme olarak da kullanılabilen bu bölme ile süt ve süt ürünleri başta olmak üzere ürünlerinizi daha uzun süre taze tutabilirsiniz.

Hızlı Dondurucu-Soğutucu Modu

 

 

 

Vestel Buzdolaplarında bulunan Hızlı Soğutucu-Dondurucu modu sayesinde dondurmak veya soğutmak istediğiniz ürünleri hızlıca dondurabilirsiniz; Zamandan tasarruf etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR