VestelSolo Bulaşık MakineleriVestel BM-500CS
VestelSolo Bulaşık MakineleriVestel BM-500CS

Vestel BM-500CS

-9 Lt su tüketimi

-Ikon Led ekran

-45 dBA

-Çocuk kilidi

 

 

 

  12 Kişilik Geniş Kapasite

 

  Vestel’in 12 kişilik kapasiteli bulaşık makineleri sayesinde tek seferde çok daha fazla bulaşık yıkayarak hem zamandan hem enerjiden tasarruf etmiş olursunuz.

 

 

 

 

 

    Eco Wash Teknolojisi

 

   Doğa dostu EcoWash teknolojisiyle makinenizi, tam dolmasını beklemeden çalıştırabilirsiniz. İhtiyacınıza göre ister alt, isterseniz üst sepeti ya da her iki sepeti yarım doldurarak bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz. Böylece bulaşığınız kadar elektrik ve su kullanarak, elde yıkamaya oranla 11 kat daha az su harcarsınız.

 

 

 

 

 

    Zaman Erteleme Fonksiyonu

 

  Seçtiğiniz programı gün içinde istediğiniz saate kadar erteleyerek başlatabilirsiniz. Böylece Vestel Bulaşık Makinenizi hayatınıza göre programlarsınız.

 

 

 

 

 

   Jetwash 18 Dk. Yıkama Programı

 

Bulaşıklarınızı bekletmeden 18 dakika içerisinde yıkar. Bulaşıklarınızda ideal temizlik seviyesi sağlayan bu program enerji ve zaman tasarrufu sağlayarak hayatınızı kolaylaştırır. Bu program 4 kişilik az bulaşık için geçerlidir..

 

 

 

 

 

     Ekstra Hijyen

 

Ekstra hijyen gerektiren özel bulaşıklar için tasarlanan bu program; yıkanması zor, aşırı kirli bulaşıklarınızı pırıl pırıl yıkamanızı sağlar.

 

 

 

 

 

     Ekstra Kuru Opsiyonu

 

 

 

    Ekstra Kuru Opsiyonu programlara entegre olarak daha kuru ve parlak bulaşıklar elde etmenizi sağlar.